Vino Cibulka

Sauvignon blanc Organic & Barrique 2019 (PS)

235,00 Kč

Víno má zlatožlutou barvu, jiskrnou se zelenkavými odlesky. Vůně je plná černého bezu a exotických tónů maracuji. Chuť je osvěžující, povzbuzující s tóny grepu, hluchavky, toastu se slaným máslem. Perzistence je delší s hebkou a uhlazenou koncovkou.

Doporučujeme k tučným vepřovým jídlům, k rybám losos, halibut, úhoř sumec. Skvěle se hodí na samostatné pití – otevřít hodinu před podáváním.

(0/5)
Vino Cibulka

Neuburské Organic 2020 (PS)

175,00 Kč

Víno vzniklé křížením Veltlínského červeného a Sylvánského zeleného na konci 19 století. Víno zrálo v sudech z Moravského dubu. Víno Světle zelenožluté jiskrné barvy, ve vůni letní jablíčka, červené peckoviny, luční kvítí, maliník. Chuť je harmonická, osvěžující s doteky mirabelky a sametovými tóny dubového sudu. Dochuť je střední.

Doporučujeme k hutným omáčkám, gulášům, svíčkové apod. A také k chřestu, grilované zelenině, nebo pečenému kuřeti.

(0/5)
Vinařství Špalek

Tramín BIO 2020

245,00 Kč

Barva světle zlatá; vůně kořenitá až parfémová, plná a minerální; chuť mohutná až opulentní, kořenitá, koncentrovaná s velmi dlouhou dochutí.

(0/5)
Vinařství Špalek

Ryzlink rýnský BIO 2020 (PS)

265,00 Kč

Světle žlutá barva. Kořenitá, připomínající skořici a sušené meruňky. Mírně nasládlá, ovocná, odrůdově typická.

Doporučujeme k těstovinám s bešamelem a kuřecím masem.

(0/5)
Vinařství Reisten

Pinot gris 2018 (PS)

229,00 Kč

Hlubší sametová vůně zaujme příjemně ovocným až citrusovým aroma, vůní hruškového kompotu s jemným minerálním dotekem. Chuť je plná, hladká s tóny čerstvého grepu a pomerančové kůry. Vyvážený poměr zbytkového cukru a šťavnaté kyseliny dopňuje dlouhý, hřejivý závěr.

(0/5)
Vinařství Reisten

Riesling – Maidenburg 2017 (PS)

279,00 Kč

Víno světlejší, slámově žluté barvy se zářivými odlesky. Elegantní, intenzivní aroma lipového květu a grepové šťávy doplňuje jemná, medová kořenitost. Plná, harmonická chuť s výrazným projevem zralých meruněk a sušených pálavských bylin. Dlouhou, hřejivou dochuť elegantně doplňuje svěží, šťavnatá kyselinka s výraznou minerální stopou na patře.

(0/5)
Vinařství Reisten

Pálava – Maidenburg 2019

279,00 Kč

Jiskrné víno zlatavé barvy se zářivými odlesky. Plné, harmonické aroma s výrazným květnatým projevem. V neobyčejně komplexní šťavnaté chuti převládají tóny tropického ovoce, lučního medu a sušeného manga. Šťavnatá kyselinka spolu s jemnou minerální linkou vínu dodává příjemně svěží charakter.

(0/5)
Vinařství Reisten

Riesling 2018 (PS)

229,00 Kč

Typická minerální vůně s jemnými citrusovými tóny a lehkým dotekem vůně žlutého ovoce. V závěru aroma můžete vnímat vůni čerstvého jablíčka, podtrženou lehkou petrolejovou stopou. Plná chuť je typická svou pikantní kyselinkou, šťavnatou ovocností a výraznějším minerálním projevem, kdy v dochuti můžete vnímat jemné tóny meruňkové pecky.

(0/5)
Ověření věku

Ověření věku

Pro přístup na tyto stránky Vám musí být 18 let nebo více.