Ve spolupráci s platební bránou ComGate nabízíme rychlé a bezpečné platby na internetu.

Platbu je tak možné uskutečnit ideálně online, pomocí známého platebního tlačítka, kdy je zákazník přesměrován do internetového bankovnictví své banky a po přihlášení pouze potvrdí platbu s již předvyplněnými údaji. Lze také platit standardním bankovním převodem, což je vhodné zejména v případech, kdy není banka mezi online platebními tlačítky. Samozřejmě je také možné zaplatit objednávku platební kartou, což se provede po přesměrování do zabezpečeného rozhraní třetí strany, například banky.

K žádným údajům zadávaných při platebách nemáme přístup. 

Platební brána funguje na všech běžných internetových prohlížečích s výjimkou Internet Explorer. Pokud se přesto nebude dařit platbu dokončit, je možné, že správnému fungování brány brání cookies nebo některé z rozšíření prohlížeče. V takovém případě doporučujeme zkusit incognito mód nebo jiný prohlížeč.

Visa MasterCard Visa Electron Maestro Diners Club Česká spořitelna Platba 24 ČSOB Equa Bank Era Poštovní spořitelna Fio banka Komerční banka mBank Moneta Money Bank Raiffeisenbank eKonto UniCredit Bank

ComGate